×

Віртуальні тури

Віртуальні тури

Loading...


Оточуючі звуки
Аудіо інформація про тур

Z-house

Colivingin Poltava принципово новий для України формат простору, в якому Ви можете жити, працювати і організовувати своє дозвілля в комфортному для вас форматі. Coliving «Z-House» - простір з окремими smart-квартирами і спільними зонами для роботи, відпочинку та взаємодії. Це перша в Україні будівляподібного типу, зі стильним і гармонійним інтер'єром, що дозволяє жити в комфорті. Побудована з урахуванням усіх критеріїв екологічного будівництва, включаючи енергоефективність гарячого водопостачання, опалення, вентиляції, кондиціонування і підвищеним комфортом всього середовища.

Наші переваги

Комфорт - окреміsmart-квартири, обладнані всім необхідним для тривалого проживання і роботи. Робочий простір - швидкийWi-Fi інтернет, наявність загальної і внутрішніх робочих зон, обладнаних проекторами. Додатковий сервіс – можливість замовлення різних сервісів від побутового обслуговування до організації заходів та постійний супровід ком'юніті-менеджера. Спілкування – наявність внутрішньої і зовнішніх зон для відпочинку та спілкування, можливість організації заходів. Безпека – простір обладнано відеоспостереженням і сучасною системою охорони, і побудований з урахуванням всіх вимог пожежної та внутрішньої безпеки.

Розміщення - ми знаходимося в безпосередній близькостівід центру міста (2 хв. Їзди на машині і 10 хв. пішки), в тихому місці з чудовим видом. "Все включено" – можливість замовлення постійних сервісів, прибирання, приготування їжі за запропонованим нами або необхідному Вам меню, прання, покупки та інше. Зручність – будівництво об'єкту було завершено восени 2018 року. Всі квартири виконані в сучасному дизайні з максимально продуманною функціональністю для Вашого комфорту.

 

 +38099 441 0038

вул. Шолом-Алейхема, 47б, Полтава 36000

zhouse

Booking.com