×

Віртуальні тури

Віртуальні тури

Loading...


Оточуючі звуки
Аудіо інформація про тур

Полтавський  обласний  академічний театр ляльок

80 років поспіль у Полтаві гостинно відкриває двері у чарівний світ мрій, фантазій і цікавих історій Палац Казок. Полтавський академічний обласний театр ляльок є для дітей тією країною, де відбуваються дива і здійснюються найзаповітніші бажання. Саме з Полтавським театром ляльок у багатьох полтавців пов'язані милі і дорогі серцю спогади з дитинства. Тут завжди відчувається святкова атмосфера, а добро і радість наповнює серце кожного, хто хоча б раз прийшов у театр.

Ставши дорослими, колишні глядачі з радістю поспішають на зустріч з давніми друзями, привівши за руку вже своїх дітей, щоб познайомити їх із світом казки і його героями. Театр ляльок у Полтаві - один знайстаріших театрів на Україні. Його довга історія пов'язана з іменами провідних акторів і режисерів–лялькарів України.

Полтавський театр ляльок має багатий і різноплановий репертуар, в який входить драматургія українських і світових класиків, національний фольклор, твори сучасних авторів. Високопрофесійний колектив – це провідні майстри театральної сцени, які яскравою і переконливою акторською грою вселяють у душі дітей віру у непереможність добра, в чари, в дива, в силу мистецтва театру ляльок. Цікаво і насичено складалися шляхи полтавських лялькарів: гастрольні маршрути театру пролягли по безлічі сіл і міст України.

 

+380532 60 90 01

м.Полтава, вул.Пушкіна, 32

pl-puppet