×

Віртуальні тури

Віртуальні тури

Loading...


Оточуючі звуки
Аудіо інформація про тур

Туркомплекс «Турист» 

Туркомплекс «Турист» пропонує чудовий відпочинок в одному з наймальовничіших та зелених куточків міста Полтави побіля річки Ворскли. Готель має два корпуси з номерами різної категорії. Проживання в комфортних номерах з усіма зручностями.

Банкетні зали на 120 місць та 30 місць. На території готелю працює кафе з двома залами та літньою площадкою, де є всі умови для проведення урочистих подій, корпоративів, тематичних вечірок. Комплексні обіди для організованих груп.Конференц - сервіс.Зали на 30, 100 місць. Для організації ділових заходів – конференцій, семінарів, круглих столів чудово підійдуть технічно оснащені конференц-зали.

Гостинно запрошує створений у готельному комплекс і єдиний на Полтавщині Гастрофольк музей (інтерактивний музей народної гастрономії), де крім екскурсій, проводяться гастрономічні квести для дітей, різноманітні майстер-класи по виготовленню галушок, вареників та виробів декоративного мистецтва.

Організація екскурсій. Полтавщина -  унікальний історико-культурний регіон, де розташовано 44 державних та понад 100 народних музеїв, що розповідають про життя відомих земляків. Комплекс має авторські авто та пішохідні тури, вікенди зручні для сімейного відпочинку.

Прекрасні умови рекреаційного відпочинку на човниковій станції  на березі річки Ворскли відновлять Ваші сили після гамірного міста. Краєвид на річку, що відкривається з вікон готелю та гостинність персоналу залишить у Вас незабутні враження про відпочинок у Полтаві.