×

Віртуальні тури

Віртуальні тури

Loading...


Оточуючі звуки
Аудіо інформація про тур

Полтавський міській будинок культури

Маючи понад півстолітню історію, Полтавський міський Будинок культури є джерелом  і  взірцем цікавої оригінальної режисури, яскравих авторських знахідок, високого виконавського рівня. Все це - невід’ємна частина повсякденної праці 36 колективів художньої самодіяльності,  клубів за інтересами  та методичного кабінету. Новаторський підхід та збереження кращих традицій дають змогу плідно працювати під брендом «ПМБК» як самодіяльним артистам старшого покоління, яких ми вважаємо «Золотим фондом» Будинку культури,  так і молоді та дитячим колективам. Прищеплювати любов до культури та мистецтва, відкривати та розвивати творчі здібності дітей, урізноманітнювати їх дозвілля  - такими є основні напрямки роботи з дитячою віковою категорією від 5 до 16 років.

    Більшість заходів ПМБК розраховані на полтавців з активною життєвою позицією віком від 18 до 50 років. Головна мета такої роботи – це розвиток творчого потенціалу полтавців, організація їх змістовного дозвілля, формування позитивного іміджу закладу, розширення та розвиток творчих зв’язків. Аби вирішити одну з найбільш гострих проблем літніх людей - дефіцит спілкування з родичами, друзями, молодшим поколінням, у ПМБК створено 8 колективів художньої самодіяльності та клубів за інтересами для людей поважного віку та ветеранів. Спортивно-бальні, класичні та історично-бальні танці, хоровий спів, дискусійні клуби, вивчення та популяризація кращих літературних надбань людства, воєнної тематики, сприяння патріотичному вихованню молоді та проведення авторсько-видавничої роботи – це далеко не всі напрямки діяльності колективів, що відвідують літні люди та ветерани.

Тож гостинно запрошуємо всіх бажаючих, не залежно від віку і вподобань, приєднатися до нашої творчої родини – різноманітного, веселого та креативного колективу ПМБК!

 

+380532 521491

майдан Незалежності, 5, Полтава, 36000