×

Віртуальні тури

Віртуальні тури

Loading...


Оточуючі звуки
Аудіо інформація про тур

Ресторанно-готельний комплекс "Міміно"

З давніх-давен Грузія славилася своєю гостинністю, сьогодні куточок сонячної Грузії можна знайти і в Полтаві - це ресторанно-готельний комплекс «Міміно» Не дивлячись на грузинську назву «Міміно» меню ресторану включає страви як грузинської так і європейської кухні.

Переступивши поріг ресторану Вас приємно здивують затишні зали, а в літню пору ви можете із зручністю розташуватися на літньому майданчику. Приємна обстановка, жива музика, вишуканий інтер'єр створять романтичний настрій. Тут можна смачно поснідати, вдень провести ділову зустріч або презентацію, а ввечері - призначити романтичне побачення, організувати банкет, або відсвяткувати знаменну подію.

Ресторан «Міміно», приємно порадує Вас вишуканими стравами грузинської та європейської кухні. Розкішні зали, гарно сервіровані столи, широкий вибір страв, уважне обслуговування і затишна обстановка зроблять Ваше перебування в нашому ресторані незабутнім. Опинившись в «Міміно», ознайомившись з меню, покуштувавши неповторно смачні страви і вина, Ви будете повертатися до нас знову і знову.

Для гостей нашого міста при ресторані «Міміно» у 2009 році відкрито невеликий готель, де в прекрасних номерах європейського рівня ви зможете з комфортом відпочити, насолодившись тишею і професійним обслуговуванням. Готель «Міміно» надає вісім комфортабельних номерів з супутниковим телебаченням, WI-FI інтернетом, кондиціонерами.

 

+380532 565-877, +38095 555-95-33

 м.Полтава вул. М.Бирюзова, 15

mimino.poltava

hotels24