×

Віртуальні тури

Віртуальні тури

Loading...


Оточуючі звуки
Аудіо інформація про тур

Полтавський обласний музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя

7 листопада 1958 року відбулося урочисте відкриття сучасного приміщення музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя. Найвагоміша подія для нашої історії сталася у жовтні 2006 року, коли театру було надано статус академічного. Театральний сезон 2011–2012 року Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя розпочав у відреставрованому й оновленому приміщенні. Глядацька зала на 539 місць.

Справжнім святом для музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя став Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Миколи Гоголя», присвячений 200-річчю від дня народження видатного земляка. Заснований 2009 року, залишається мистецьким простором, де щороку у квітні на Батьківщину Гоголя збирає найкращі театри України

Наразі Полтавський театр виходить на новий вектор розвитку, адже поруч із улюбленими виставами, що збирають аншлаги, з’являються нові постановки у різних жанрах, що дає можливість акторам театру професійно розвиватися, а полтавському глядачу знайти у репертуарі постановки до душі і насолоджуватися явищем вічним, ім’я якому – Театр.

 

+38 0532 69483

м.Полтава вул. Соборності, 23

teatr-gogolya