Олег Винник

Олег Винник

Місце проведення: Палац дозвілля «Листопад»
Місто: Полтава
Адреса: вул. Соборності, 58
Період заходу: 2020-03-14 - 2020-03-14
Організатор: Палац дозвілля "Листопад"
Веб-сайт заходу: Сайт (відкриється у новому вікні)
Телефон: +38 0532 50 25 05

Олег Винник оголошує «любовний марафон»

Артист №1 представить в Полтаві нову концертну програму «Шалене кохання» У 2020 році Олег Винник зробить концертний забіг світового масштабу, який почнеться виступами в містах України до Дня закоханих і свята весни, а завершиться наступної осені в країнах Європи.

В рамках «любовного марафону» кумир мільйонів представить нове концептуальне шоу. Презентація програми «Шалене кохання» в Полтаві відбудеться 14 березня.

Гостей концерту очікують танцювальні суперхіти, душевні балади і гарячі новинки у виконанні Олега Винника. А також - якісне світло, звук, аналогів яким немає в Україні. Загальна концепція шоу задумана максимально видовищно і лаконічно. У центрі - артист, все елементи сценографії, віджеінг, спецефекти будуть доповненням до приголомшливого вокалу та харизмі співака.

Олег Винник входить в ТОП найуспішніших артистів української сцени, є найпопулярнішим артистом в Україні згідно з порівняльного аналізу Google Trends. Головний ньюзмейкер, володар багатьох престижних премій. Співак задає тренди в українському шоу-бізнесі. Він став першим сольним поп-виконавцем в Україні, який почав збирати стадіони. Першим серед зірок вітчизняного шоу-бізнесу зібрав 2 столичних Палацу спорту поспіль. Першим відкрив нові концертні майданчики, які після Винника освоюють інші артисти. У містах Європи музикант збирає не хмари, а повноцінні концертні зали на кілька тисяч чоловік.


Рекомендуємо переглянути